Prvý blog

Autor: Radovan Vichnalek | 26.12.2017 o 22:23 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  100x

Prvý blog v živote, ktorý som napísal a následne objasnil prečo píšem blog. Všetko čo sa objaví v blogu je úprimné, čiže je to len môj názor:-)

Prvý blog....už som chcel dávnejšie objaviť tzv kúzlo blogu. Zaujímavé je v tom, že keď som chcel písať blog, mal som problémy s prihlásením do blogu alebo som mal až moc veľký pocit ( pravdupovediac pod inými zmyslami ) na ktorý sa nedal vypísať, lebo na druhý deň by som mal iný názor:-)

Prvý blog znamená maličký úspech z pohľadu niečoho spracovania len podľa seba. Aby som to približil, mám 31 rokov, ktorý si založil rodinu, ktorý bol v tom, že už lepšie nemôže byť. Avšak aj v takýchto prípadoch sa vyskytne nejaký nedostatok, ktorý sa musí rozdeliť a pretať životnú cestu. Nakoniec sa všetko padá ako z karát, súkromný život hore nohami, pracovný život z preťaženia zabezpečený a nakoniec sa obráti za sebou a zistí, že sa nachádzam sám v byte bez rodiny, na ktorú si zakladal rodinné právo:-) Chcem tým povedať, že aj keď prináša rôzne úskalia v živote, ktorú musíš brať ako výzvu a riadiť si svoju karmu života tak ako uzná a v prvom rade ako je štastný. Môže sa stať, že zrazu máš 50 a viac rokov a obzrieš sa za seba a povieš si, mohol som zmeniť mnoho situácii a následne by som bol štastný, ale nie, vybral si cestu, kde budeš neštastný a vlastne si tu u nás na svete viac menej bol zbytočne a bez štastia v živote.

Som človek, ktorý miluje rodinu, priateľov, prácu i svoj život, avšak vôbec nejde podľa plánu, tak ako som plánoval, čiže musím brať svoju cestu aká sa mi momentálne ponúka.

Som z generácie, ktorá vyrastala v uliciach vo výklenkoch v petržalke, kde bolo nespočetne veľa ľudí, kde sa premlelo toľko situácii, ktoré bežné človek nezažije... či je to drogy, sex, krádeže a pod a som rád, že z toho všetkého sa vykľulo akože normálny človek. Zaujímavé na tom, že keď ukončíš to právo o konci rodiny, ktorú si vytvoril, tak nastanú nové pocity, emócie, stavy, depresie:--), ktoré dovtedy som osobne nepoznal, nezažil a to ma navádza len na tú správnu cestu, ktorú si len vyberiem a spracujem. 

A takto vznikol prvý blog:-) človek môže mať rodinu, priateľov, ktorým sa môže vyspovedať, ale aj tak nakoniec dôjde do svojho domova, kde je sám a vtedy príde ten pocit, zmätok a dookola otázky, ktoré si len opakuješ a rôzne odpovedáš podľa okolností a ako sa cítiš.

 

Mám to viac čo napísať, ale chcel som vyskúšať, ako mi to ide, skúsim niekedy troška viac rozpísat:-)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Stovkám ľudí nedali výplaty, konatelia agentúry sú vo väzbe

Stovkám ľudí - Srbom, Ukrajincom aj Slovákom z okolia Trnavy – nevyplatili zárobok.

Komentár Zuzany Kepplovej

Marrákeš nekončí, Marrákeš trvá

Na nevyplatených Srboch by nám malo záležať.

ANALÝZA MATÚŠA KRČMÁRIKA

Macron spravil, čo mohol. Zastaví protesty? Takú moc nemá ani on

S extrémistami sa nevyjednáva.


Už ste čítali?